Склад спеціалізованої вченої ради

Персональний склад спеціалізованої вченої ради К. 35.874.03
Голова ради:
1. Козяр Михайло Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Заступник голови:
2. Литвин Андрій Віленович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Вчений секретар:
3. Руденко Лариса Анатоліївна, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Члени ради:
4. Васянович Григорій Петрович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
5. Вовчаста Наталія Ярославівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри технічного перекладу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
6. Гушулей Йосип Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри професійної адаптації Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
7. Дідух Любов Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри технічного перекладу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
8. Дутка Ганна Яківна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з навчально-методичної та виховної роботи Львівського інституту економіки і туризму.
9. Кадемія Майя Юхимівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інноваційних та інформаційних технологій в освіті Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
10. Коваль Мирослав Стефанович, кандидат педагогічних наук, професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
11. Ковтонюк Мар’яна Михайлівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри математики та інформатики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
12. Кусій Мирослава Ігорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної математики і механіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
13. Лук’янова Лариса Борисівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України.
14. Третько Віталій Віталійович, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету міжнародних відносин Хмельницького національного університету.
15. Шуневич Богдан Іванович, доктор педагогічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.