Українська Англійська

Програма стажування

Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Охорона праці" освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр

Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища" освітньо-кваліфікаційного рівня магістр. (http://sidirom.org.ua/6kurs-magistr-ekolog.docx)

Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Пожежна безпека" освітньо-кваліфікаційного рівня магістр. (http://sidirom.org.ua/6kurs-magistr-pb.doc)

Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовища", освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. (http://www.sidirom.org.ua/6kurs-spec-ekolog.docx)

Програма стажування для слухачів
6-го курсу, спеціальності "Пожежна безпека", освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст. (http://sidirom.org.ua/5kurs-spec-pb.doc)

Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Практична психологія".
(http://www.sidirom.org.ua/6kurs-spec-phs.docx)

Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Організація і регулювання дорожнього руху"освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст та магістр.
(http://www.sidirom.org.ua/6kurs-magistr-orgdorruh.doc)

Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Пожежна безпека" освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.
(http://sidirom.org.ua/4kurs-bak-pb.doc)

Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Пожежна безпека" освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр (дівчата).

Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Транспортні технології" освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.
(http://sidirom.org.ua/4kurs-bak-tt.doc)
Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Практична психологіяосвітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.
(
http://sidirom.org.ua/praktika-4.doc)
Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Екологія та охорона навколишнього середовищаосвітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр.
(http://sidirom.org.ua/4-eko.docx)
Програма стажування для слухачів 4-го курсу, спеціальності "Управління інформаційною безпекоюосвітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр (http://sidirom.org.ua/4-ib.doc)


Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Управління проектами" освітньо-кваліфікаційного рівня магістр.

Програма стажування для слухачів 6-го курсу, спеціальності "Охорона праці в сфері цивільного захисту", освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.

Програма стажування для слухачів 6
-го курсу, спеціальності "Цивільний захист", освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету