Культурно-масові заходи

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

11 лютого 2017 року 1-ПБ, 2-ПБ, 4-ПБ курси навчально-наукового інституту пожежної та техногеної безпеки разом із заступником начальника курсу ст. лейтенантом служби ц. з. Олексієнко М.Ю. відвідали фотовиставку "Портрет солдата" автором якої є журналіст, фотограф Віка Ясинська.
Фотовиставка «Портрет солдата» — це портрети чоловіків, які добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході України.

12.02.2017 року курсанти взводу ПБ-24 разом із куратором майором служби цивільного захисту Смоляком Д.В., відвідали Львівський музей етнографії та художнього промислу.

12.02.2017 року курсанти 1-го та 2-го курсів разом з заступником начальника курсу з виховної та соціально-психологічної роботи капітаном служби цивільного захисту Василишином Я.І., та провідним фахівцем відділу виховної та соціально-гуманітарної роботи старшим лейтенантом служби цивільного захисту Босаком П.В., відвідали галерею сучасного сакрального мистецтва «ІconArt», де було представлено виставку картин Ольги Ковтун та Андрія Коваленка "СВЯТО".

12.02.2017 р. курсанти 3-го курсу разом з командиром навчального взводу лейтенантом сл. ЦЗ Олійником Р. І. відвідали виставку Олекси Мисько "штучні штуки"