Культурно-масові заходи інституту

На інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

Курсанти 1-го курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки разом з командиром навчального взводу лейтенантом сл. ЦЗ Антоновим А.О. відвідали Музей сакральної барокової скульптури Пінзеля.

08.03.2017р. 4 -курс навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки разом із заступником начальника курсу, ст. лейтенантом служби ц.з. Олексієнком М.Ю. у кінотеатрі "Планета кіно" ТЦ Forum Lviv переглянули український комедійний фільм - «Інфоголік».

Курсанти 3-го курсу навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки разом з командиром навчального взводу лейтенантом сл. ЦЗ Олійником Р. І. відвідали виставку Ольги Ковтун та Андрія Коваленка "Свято"