Культурно-масові заходи інституту

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

Курсанти 2-го курсу 01.04.2017 року разом з командиром навчального взводу лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком О.С. відвідали парк у Львові "Високий замок".
   Курсанти навчального взводу ПБ-24 разом з куратором майором служби цивільного захисту Смоляком Д.В. відвідали Аптека-музей «Під чорним орлом».
  Курсанти 2-го курсу з командиром навчального взводу капітаном служби цивільного захисту Мельницьким В.М. відвідали відкритий кубок Львівської області з бодібілдингу та фітнесу, який відбувся у Палаці культури імені Гната Хоткевича.
  02 квітня 2017 року курсанти з заступниками начальників курсів інституту прийняли участь у спільній молитві за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру в Україні.