Культурно-масові заходи інституту

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

Курсанти 2-го курсу 08.04.2017 року разом з командиром навчального взводу лейтенантом служби цивільного захисту Чередніченком О.С. відвідали відкритий чемпіонат з бразильського джиу-джитсу.

08.04.2017 року курсанти навчального взводу ПБ-21 разом з куратором капітаном служби цивільного захисту Ємельяненком С.О. відвідали пам’ятку архітектури у Львові Палац Потоцьких.

08.04.2017 року курсанти 1-го курсу долучилися до еко-фестивалю "Корінці добра" в парку "Горіховий гай". Спільно з Радою курсантського та студентського самоврядування та студентами з інших ВУЗ-ів Львова посадили чимало саджанців

09.04.2017 року курсанти першого курсу разом з командиром навчального взводу лейтенантом служби цивільного захисту Лукашевичем Д.В. відвідали Львівську копальню кави.

09.04.2017 року курсанти другого курсу разом з командиром навчального взводу капітаном служби цивільного захисту Мельницьким В.М. відвідали Львівський Великодній ярмарок.

09.04.2017р. курсанти навчального взводу ПБ-42 навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки разом з куратором взводу капітаном сл. ЦЗ Фіалковичем Ю.В. відвідали львівський історичний музей (Чорна кам`яниця) (площа Ринок, 4)

Курсанти 3-го курсу разом з заступником начальника курсу лейтенантом сл. ЦЗ Олійником Р.І. в театрі ім. Марії Заньковецької переглянули виставу "Ісус, син Бога живого"

Курсанти навчального взводу ПБ-35 разом з куратором взводу капітаном сл. ЦЗ Бережанським Т.Г. відвідали Великодній ярмарок .