Культурно-масові заходи інституту

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме:

Курсанти взводу ПБ-11 разом з командиром навчального взводу лейтенантом сл. ЦЗ Антоновим А. О. та куратором взводу підполковником сл. ЦЗ Шаповаловим О. В. відвідали музей ім. А. Шептицького

22.04.2017 року курсанти навчального взводу ТТ-21 разом з куратором майором служби цивільного захисту Домініком А.М. відвідали VII щорічний «Фестиваль Писанок».

22.04.2017 року курсанти навчального взводу ПБ-22 разом з куратором капітаном служби цивільного захисту Пазеном О.Ю. відвідали Архикафедральний собор Святого Юра.

Курсанти 4 курсу, навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, переглянули художній фільм "Красиво піти".

Курсанти 3-го курсу разом з командиром взводу лейтенантом сл. ЦЗ Гусаром Б. М. відвідали виставку Самуїла Аккермана "Нерест прозорості"

Курсанти взводу ПБ-31 разом з куратором взводу підполковником сл. ЦЗ Борсуком В.А. відвідали футбольний матч Карпати -Волинь

Курсанти навчального взводу ПБ-14 разом з куратором старшим лейтенантом служби цивільного захисту Кобилкіним Д.С. відвідали «Копальню кави».