27 грудня відбулося чергове засідання Вченої ради Університету

27 грудня відбулося чергове засідання Вченої ради Університету
На порядку денному Вченої ради був розгляд положень ”Про заходи щодо запобігання випадків академічного плагіату”, ”Про Раду курсантського та студентського самоврядування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності”, затвердження Правил прийому до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у 2018 році, рекомендацію до друку фахового збірника наукових праць ”Вісник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності”, розгляд навчальних посібників щодо присвоєння їм грифу та затвердження плану роботи Вченої ради Університету на ІІ семестр 2017-2018 навчального року. На підставі результатів таємного голосування Вчена рада одноголосно вирішила присвоїти  вчене звання доцента кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт кандидату технічних наук Лазаренку Олександру Вікторовичу.

Дата:

Четвер, 28 Грудень, 2017 - 09:30