Доцент Університету успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

Доцент Університету успішно захистив дисертацію на  здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
4 липня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.09 Національного авіаційного університету успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцент кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки, к.с.-г.н., підполковник служби цивільного захисту Василь Попович. Тема роботи: «Еколого-техногенна небезпека сміттєзвалищ та наукові основи фітомеліоративних заходів їх виведення з експлуатації» (спеціальність 21.06.01 – екологічна безпека).

Пошта Університету old
Пошта Університету new