Курсанти 1-го курсу вирушили гартувати власну свідомість та фізичну витривалість під час табірного збору

Сьогодні, 12 червня курсанти 1-го курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності вирушили гартувати власну свідомість та фізичну витривалість під час табірного збору у навчально-тренувальному центрі Університету.
Навчально-тренувальий збір дає можливість підготувати першокурсників до виконання функцій покладених на Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Майбутні рятувальники вчаться раціонально використовувати час, планувати свою роботу, а головне, швидко приймати рішення в екстремальних умовах.
Поруч з курсантами знаходяться досвідчені наставники-офіцери, які допомагають адаптуватися до нових умов та навчають основам пожежно-рятувальної справи. Також працює група старшокурсників-психологів. Вони вивчають морально-психологічний клімат у колективі, проводять тестування, бесіди та здійснюють заходи психологічного супроводу.