На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності стартували міжнародні командно-штабні навчання

У рамках міжнародного проекту «EU-CHEM REACT» 5 лютого 2018 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності стартували командно-штабні навчання, які триватимуть 2 дні. У заході взяли участь представники оперативних служб та органів виконавчої влади Львівщини, делегати від Литви, Чехії, Польщі, Іспанії та Бельгії. Навчання проводить Міжнародний центр хімічного захисту та безпеки в м. Варшава за підтримки провідних експертів з кризового управління країн Європи.
Головна мета командно-штабних навчань - відпрацювання взаємодії оперативних служб та державних органів виконавчої влади в разі виникнення надзвичайних ситуацій державного рівня в прикордонних регіонах  Львівської області.