​Підписано угоду про міжнародну співпрацю між Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності та Державним дослідницьким інститутом (м. Варшава)

До Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з робочим візитом завітали Директор інституту охорони середовища державного дослідницького інституту (м. Варшава) Крістіан Щепанський та профессор Державного дослідницького інституту Марек Хмель.
В ході зустрічі з в.о. ректора Університету професором Мирославом Ковалем підписано угоду про реалізацію проекту з вивчення проблем екології транскордонного масштабу.

Дата:

Понеділок, 16 Квітень, 2018 - 17:45