Привітання Голови ДСНС з Міжнародним жіночим днем

Привітання Голови ДСНС з Міжнародним жіночим днем
Дорогі жінки!

Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем – 8 Березня.
Усе найсвітліше, що є в нашому житті, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Саме ви несете у світ життя, любов, ніжність та красу.
Висловлюю щиру подяку всім жінкам, які проходять службу та працюють у системі Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за високий професіоналізм і відданість справі. Особливо хочу подякувати тим жінкам, які входять до складу чергових сил, зведених загонів у зоні проведення антитерористичної операції, органів і підрозділів ДСНС на території Донецької та Луганської областей.
Напередодні весняного свята бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, життєвих гараздів, творчої наснаги та плідної праці в ім’я України.
Нехай у ваших родинах завжди панують щастя, радість та добро, а в нашій країні мир і злагода.

Голова                                                                                                                                   М. Чечоткін