Привітання в.о. Ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з Днем науки!

Шановні колеги!

День науки - свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості. Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Сьогодні, незважаючи на труднощі, наука в Україні завдяки наполегливій праці наших учених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробленні. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується у всьому світі й владі належить докласти максимум зусиль для його реалізації.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності по праву вважається не лише провідним навчальним закладом у сфері цивільного захисту, а й центром наукової думки, завдяки невтомній праці науково-педагогічного колективу та Вченої ради Університету. У День науки відзначаємо здобутки й традиції як наших досвідчених учених, так і молодих та зовсім юних науковців. Ми пишаємося, що долучаємося до розвитку науки  нашої Держави.
Бажаю колективу Університету нових творчих пошуків і злетів, невичерпної енергії, наснаги та вагомих успіхів і перемог на нелегкій, але надзвичайно цікавій та родючій науковій ниві
Хай ніколи не згасають Ваші прагнення до нових знань, хай завжди Вас супроводжує натхнення. Зичу кожному міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та любові. Щастя, миру та злагоди Вам та Вашим рідним і близьким!

в.о. Ректора Університету,
професор                                                              Мирослав Коваль

Дата:

П'ятниця, 18 Травень, 2018 - 17:15