Студентка Університету виборола І місце в 2 етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентка Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Підлужна Марта виборола І місце в 2 етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Транспортні технології", який відбувся 11 квітня на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. Представленні результати дослідження на тему "Інтенсивність руху, як важливий аспект оптимізації взаємодії пішоходів та автомобілів" вразили членів журі, а  Марта отримала підтримку однодумців і побажання не зупинятись на досягнутих результатах. Науковий керівник молодого науковця – доцент кафедри ЕТЗтаПРТ, майор служби цивільного захисту Андрій Домінік.