23 березня 2017 року У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проведено заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Техногенна безпека».
На конкурс надійшло 66 робіт студентів і курсантів з 29 вищих навчальних закладів.
На підсумковій науково-практичній конференції галузевою конкурсною комісією заслухано 19 наукових доповідей 16 вищих навчальних закладів.
Галузева конкурсна комісія вручила сертифікати учасникам і нагородила дипломами переможців:

Диплом І ступеня :
- Говорун Анастасія Олександрівна (Черкаський державний технологічний університет).
-Шевченко Євген Олегович, Ханас Назар Романович (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).
- Богачевська Юлія Ігорівна,Бондар Вікторія Русланівна (Національний університет «Львівська політехніка»).
Диплом ІІ ступеня :
-Войтко Михайло Ярославович (Буковинський державний медичний університет).
- Єлісєєва Діана Сергіївна (Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського).
- Сільва Рубіо Луїс Антоніо, Гарсія Каманчо Ернан Улліанодт (Вінницький національний технічний університет)
- Маложон Юлія Володимирівна Довгаль Марина Андріївна (Національний університет цивільного захисту України)
- Чернобривцева Марія Андріївна, Магда Антон Сергійович (Кременчуцький національний університет)

Диплом ІІІ ступеня :
- Шипот Любомир Сергійович (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності)
-Трошкін Сергій Едуардович (Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України).
- Рибальченко Тетяна Павлівна (Українська
інженерно-педагогічна академія).
- Ткаченко Анастасія Анатолієвна, Недобачій Людмида Володимирівна(Полтавський національний педагогічний університет
ім. В. Г. Короленка)