У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей. Університет відвідали учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, інтернатів та ліцеїв. Проректор Університету Юрій Павлюк  разом з керівниками інститутів розповіли майбутнім вступникам про спеціальності, за якими у навчальному закладі здійснюють підготовку фахівців. Також гостей ознайомили з умовами вступу в 2018 році.
   Гостям навчального закладу показали навчальну та наукову базу. Родзинкою заходу стала демонстрація пожежно-рятувальної техніки та показові виступи спортсменів з пожежно-прикладного спорту. Захід проходив під музичний супровід духового оркестру університету.
   За словами проректора Університету Юрія Павлюка, захід підтвердив зростання інтересу молоді до професії рятувальника: «Львівський державний університет безпеки життєдіяльності має потужну навчально-наукову базу, значний європейський досвід для підготовки професіоналів, які у майбутньому стануть надійним захистом життя та здоров’я громадян. Сьогодні, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний вищий навчальний заклад України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA)».
   Львівський університет безпеки життєдіяльності є повноцінним науково-освітнім центром, який готує фахівців починаючи зі шкільного віку.  У складі Університету навчально-наукові інститути пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, психологіі та соціального захисту та Інститут післядипломної освіти; Вище професійне училище(м.Вінниця), Ліцей цивільного захисту (м.Вінниця).
   В Університеті здійснюють підготовку  бакалаврів, спеціалістів та магістрів за такими напрямами та спеціальностями: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Транспортні технології», «Соціальна робота», «Кібербезпека», «Компютерні науки», «Менеджмент», «Філологія», «Психологія»; «Екологія».