У рамках командно-штабних навчань продовжується ініціалізація нових завдань для штабу ліквідації НС

У рамках аудиторних командно-штабних навчань другого дня відбулось ініціювання нових завдань для штабу ліквідації надзвичайних ситуацій.
Для учасників навчань модератори змоделювали ускладнений розвиток  умовної надзвичайної події в одному з прикордонних містечок Львівщини.
Відповідно до умов, що склалися, українська сторона відпрацювала механізм залучення сил та засобів країн Європи.
Шляхом відпрацювання заданої легенди розвитку надзвичайної події командно-штабні навчання дали змогу виявити проблемні питання,  які можуть виникнути у представників оперативних служб та органів виконавчої влади у роботі в спільному штабі з ліквідації надзвичайних ситуацій у прикордонних регіонах України.