У Тернополі завершився Чемпіонат ДСНС України з поліатлону

У Тернополі завершився Чемпіонат ДСНС України з поліатлону
26-27 квітня, у місті Тернопіль проходив Чемпіонат Державної служби України з надзвичайних ситуацій з поліатлону. 93 спортсмени, у складі 23-х команд, з різних областей України, протягом двох днів змагались за першість з плавання, стрільби з пістолета та легкоатлетичного бігу на дистанції 60, 100, 1000, 2000 та 3000 метрів – визначали хто з них найбільш швидкий, влучний та витривалий.
За підсумками змагань, визначили переможців. У загальнокомандному заліку команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності посіла 5 місце серед 23-х команд!
Також, вітаємо начальника Кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності полковника сл. ц. з. Ковальчука Андрія Миколайовича з особистим 2-гим місцем по 3 групі (40-49 років)