В Університеті перебувала делегація представників Uniwersytetu Zielonogórskego (Польща) в рамках розвитку міжнародної співпраці у галузі соціальної роботи

В Університеті перебувала делегація представників Uniwersytetu Zielonogórskego  (Польща) в рамках розвитку міжнародної співпраці у галузі соціальної роботи

2 червня 2017 р. в Університеті перебувала делегація представників факультету педагогіки, психології і соціології Uniwersytetu Zielonogórskego  (Польща) у складі:  dr hab. prof. Beata Trzop, dr Krzysztof Lisowski, dr Dorota Szaban,Tomasz Kołodziej.

Результатом візиту стало узгодження орієнтирів та намірів щодо розвитку міжнародної освітньої та наукової співпраці. На факультеті педагогіки, психології і соціології Uniwersytetu Zielonogórskego  (Польща) здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю «Соціальна робота», тому обговорювалися питання щодо участі у спільних грантових проектах та в Програмі Еразмус+ у галузі соціальної роботи, що викликані спільною зацікавленістю сторін.

Польська делегація з великим захоплення ознайомилась з матеріально-технічною базою Університету та визначними місцями нашого прекрасного міста Львова.