В Університеті продовжував свою роботу ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності"

26 та 27 квітня в Університеті продовжував свою роботу ІІ етап Олімпіади, який проводився у два тури: І тур – теоретична частина: виконання завдань у формі тестування; ІІ тур – практична частина: надання домедичної допомоги постраждалим.
У змаганнях брали участь 107 студентів та курсантів із 49 вищих навчальних закладів Сумської, Львівської, Полтавської, Донецької, Рівненської, Харківської, Миколаївської, Запорізької, Одеської, Волинської, Херсонської, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Дніпропетровської, Хмельницької, Івано-Франківської областей та м. Києва.
28 квітня відбулося урочисте закриття Олімпіади, на якому були оголошені переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Ними стали представники таких вищих навчальних закладів, відповідно до затверджених груп:
І місце: Чухрай Ю.Г. (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка); Барановська А.Ю. (Луцький національний технічний університет; Національний авіаційний університет); Горна В.М. (Національний авіаційний університет); Годованюк-Тимощук К.А. (Національний університет водного господарства та природокористування); Райчук В.В. (Київський національний торгівельно-економічний університет); Думанчук К.П. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).
ІІ місце: Юрченко Ю.Д. ( Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна); Красюк Т.С. (Харківський національний автомобільно-дорожній університет); Косаткевич Л.Р. (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова); Одинюк Т.І. (ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі); Квіташ О.С. (Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
ІІІ місце: Дерлеменко В.О. (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова); Новиченко І.С. (ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»); Бучма П.І. (Львівський державний університет фізичної культури); Мельничук Анастасія Ігорівна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»; Платонов С.П. (Одеська національна академія харчових технологій); Федишин А.Г. (Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу); Бельдій Ілля Юрійович (Вінницький національний аграрний університет); Корєнєва К.В. (Національний університет цивільного захисту); Сабадін Ю.В. (Університет державної фіскальної служби України.
Також за високий рівень знань та творчий підхід до виконання практичних завдань були відзначені й інші учасники Олімпіади грамотами від Головного управління державної служби України з питань праці, Об’єднання профспілок Львівщини, ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці», Міжнародної академії наук екології і безпеки життєдіяльності, ГУ ДСНС у Львівській області.
Зі своїми враженнями про організацію та проведення Олімпіади від учасників виступила студентка Ольга Пиріг (Одеська національна академія харчових технологій), а від представників ВНЗ – Шмалєй С.В.(завідувач кафедри цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор) та Коваленко В.В. (доцент кафедри безпеки життєдіяльності  Національного авіаційного університету, к.т.н., доцент). Олімпіада викликала приємні емоції, залишила по собі незабутні враження та надію на зустріч у наступному році.