В Університеті проходить «Всеукраїнський тиждень права»

В Університеті проходить «Всеукраїнський тиждень права»
4 грудня в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права у 2017 році» науково педагогічними працівниками кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту курсантам та студентам Університету було проведено Урок на тему: «Права людини». Також курсантам та студентам Університету було запропоновано перевірити рівень своєї правової обізнаності шляхом написання правового диктанту, який складався з тестових завдань та стосувався тематики різних галузей права. Завдання диктанту були складені таким чином, щоб допомогти учасникам виявити проблеми та оцінити свої правові знання, продемонструвати невигідність та небезпеку правової бездіяльності, спонукати  їх до правової освіти та самоосвіти.
Захід відбувся з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, прийнятою резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року. Саме ця дата відзначається в країнах світу як День прав людини.

Дата:

Вівторок, 5 Грудень, 2017 - 16:45