В Університеті стартував турнір з волейболу «Львівська зима»

В Університеті стартував турнір з волейболу «Львівська зима»
6 грудня на базі  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності стартував Всеукраїнський турнір з волейболу «Львівська зима» який триватиме три дні. В урочистому відкритті взяли участь проректор зі стратегічного планування та контролю полковник служби цивільного захисту Іван Мовчан,  начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради  Антон Нікулін, викладачі, курсанти і студенти навчального закладу. Цьогоріч в турнірі взяли участь команди Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, збірна Головного управління ДСНС у Львівській області,  Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця),  Одеської академії будівництва та архітектури, а також збірна команда випускників Університету різних років.
Змагання сприяють популяризації волейболу, здорового способу життя та активного відпочинку серед молоді.

Дата:

Середа, 6 Грудень, 2017 - 15:30