В Університеті відбулось чергове засідання Вченої ради

В Університеті відбулось чергове засідання Вченої ради
4 жовтня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось чергове засідання Вченої ради, на якому були присутні крім членів Вченої ради, заступники начальників навчально-наукових інститутів з виховної роботи, начальники курсів, та керівництво курсантського та студентського самоврядування. На засіданні були розглянуті наступні питання: діяльність курсантського та студентського самоврядування в Університеті, затвердження Плану науково-дослідної роботи Університету на 2018 рік, питання про висунення кандидатури молодого вченого на премію Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для працівників наукових установ та вищих навчальних закладів Львівської області. У ході засідання були подані до розгляду навчальні та наукові видання щодо присвоєння їм грифу Вченої ради та рекомендації до друку, а саме: 1.“Фізичний практикум. Частина 1” (автори: к.ф.-м.н., доц. Ярицька Л. І., к.ф.-м.н., доц. Балицька В. О.); 2.“Організація служби і професійної підготовки пожежно-рятувальних сил” (автори: Сукач Р. Ю., к.т.н., доц. Чалий Д. О.); 3.“Пожежні автомобілі цільового призначення” (автори: к.с.-г.н., доц. Попович В. В., к.т.н. Руденко Д. В.); 4.Монографія “Життєдіяльність та життєтворчість особистості в особливих умовах” (за загал. ред. проф. Козяра М. М.). Проект рішення щодо кожного питання члени Вченої Ради доповнили важливими пунктами і прийняли його в цілому.

Пошта Університету old
Пошта Університету new