В Університеті відбувся науковий семінар Навчально-наукового інституту цивільного захисту

26 грудня 2017 року відбувся науковий семінар навчально-наукового інституту цивільного захисту на якому заслухано звіт за другий рік навчання в ад’юнктурі за результатами дисертаційних досліджень капітана сл. ц.з. викладача кафедри промислової безпеки та охорони праці Марича Володимира Михайловича на тему: «Вдосконалення технології гасіння пожеж різних класів (Д1 та А) за наявності сполук магнію».
Присутні відмітили актуальність та новизну дослідження, його наукову цінність й практичне значення.