Верховна Рада України прийняла Постанову щодо відзначення 70-річчя Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

Верховна Рада України прийняла Постанову «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2017 році». До переліку державних урочистих заходів віднесено також  70 років від часу заснування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який є одним з провідних навчальних закладів з підготовки фахівців для системи цивільного захисту в Україні та Європі.
Враховуючи вагомий внесок Університету у започаткування, розвиток та утвердження освіти і науки в галузі безпеки людини, підготовку висококваліфікованих фахівців, створення провідних наукових шкіл, Верховна Рада України постановила Урочисто відзначити у жовтні 2017 року на державному рівні 70-річчя заснування Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.