Вітаємо переможців Чемпіонату ДСНС України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та юніорів

В продовж 30 червня - 2 липня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності тривав Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та юніорів.
Сьогодні, 2 -го липня пройшов ще один видовищний етап змагань - бойове розгортання від пожежної мотопомпи, де команда в кількості семи осіб прокладає магістральну рукавну лінію і струменем води «вражає» мішені. Мішень вважається ураженою після заповнення ємності десятьма літрами води через отвір у центрі мішені. У момент заповнення ємності вказаною кількістю води спрацьовує сигнальний пристрій.
Після закінчення останнього етапу змагань відбулася урочиста церемонія закриття Чемпіонату за участю керівного складу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Головного управління ДСНС України у Львівській області та Федерації пожежно-прикладного спорту, ФСТ «Динамо».
"Тут відбувалося свято мужніх, сильних, відважних та відданих пожежній справі людей". - сказав Мирослав Коваль.
У змаганнях з ППС все вирішує миттєвість, а у реальному житті, коли вирує полум’я, а люди стають заручниками диму та вогню - долі секунд рятують чиєсь життя. Тому збірна-переможець по праву може називатися найспритнішою, найшвидшою та найвитривалішою командою України з пожежно-прикладного спорту.
За сумою балів трьох днів змагань почесну «бронзу» виборола команда Волинської області. Друге місце посіли спортсмени Івано-Франківської області. Чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту серед юніорів та юнаків 2016 року стала збірна Миколаївської області , яка й отримала право опустити державний прапор.
Також були визначені спортсмени, які показали найкращі результати по кожному виду змагань, а саме:
 Підйом по штурмовій драбині:

Молодша вікова група (15-16 років):
І місце Віталій Дубавик (Черкаська обл.)
ІІ місце Олексій Кутовий (Миколаївська обл.)
ІІІ місце Дмитро Кузьмяк (Миколаївська обл.)

Середня вікова група (15-16 років):
І місце Іван Дем'янчук (Рівненська обл.)
ІІ місце Владислав Троценко (Миколаївська обл.)
ІІІ місце Андрій Стренетов (Вінницька обл.)

Старша вікова група(17-18 років):
І місце Віктор Сергієнко (Миколаївська обл.)
ІІ місце Даниїл Веселов (Івано-Франківська обл.)
ІІІ місце Владислав Блонський (Івано-Франківська обл.)

Подолання 100-метрової смуги з перешкодами:
Молодша вікова група (15-16 років):
І місце Лук'янчук Андрій (Волинська обл.)
ІІ місце Носок Владислав (Житомирська обл.)
ІІІ місце Мамиш Назар (Черкаська обл.)

Середня вікова група (15-16 років):
І місце Данильченко Сергій (Івано-Франківська обл.)
ІІ місце Мордас Ілля (Волинська обл.)
ІІІ місце Троценко Владислав (Миколаївська обл.)

Старша вікова група(17-18 років):

І місце Блонський Владислав (Івано-Франківська обл.)
ІІ місце Івасиков Ігор (Миколаївська обл.)
ІІІ місце Вєсєлов Даниїл (Івано-Франківська обл.)

У пожежній естафеті кращою виявилась команда Івано-Франківської області.
У бойовому розгортанні найкраще проявила себе команда Миколаївської області.
Всі переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками  від організаторів змагань.
За результатами змагань відібрані спортсмени, які будуть представляти Україну на міжнародній арені в м. Острава, Чеська республіка