Відділ виховної та соціально-гуманітарної роботи

Загальна інформація:

«Суспільство не переробиш законами –
його можна змінити тільки вихованням»
(Блаженніший Любомир Гузар)

Виховна робота у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності є невід’ємною складовою ефективного навчального процесу, призначеного забезпечувати всебічний розвиток особистості та сприяти підготовці висококваліфікованих фахівців. В Університеті створена та діє чітка система виховної та соціально-гуманітарної роботи, яка являє собою синтез плідної співпраці професорсько-викладацького складу, працівників відділу виховної роботи, кураторів навчальних підрозділів, керівників і наставників усіх рівнів, а також Ради курсантського та студентського самоврядування. Їх діяльність спрямована на підготовку успішної особистості, що здатна самореалізуватися в соціумі як громадянин-патріот, професіонал, носій культури.
Для вдосконалення організації, виховної роботи з курсантами і студентами та поліпшення методичного забезпечення виховного процесу в Університету створений відділ виховної та соціально-гуманітарної роботи.
Організацію, керівництво, координацію і контроль щодо проведення виховної та просвітницької роботи, вирішення соціальних питань, проведення громадсько-політичних та культурно-просвітницьких заходів, взаємодії з громадськими та молодіжними організаціями, збереження та примноження славних традицій Університету здійснює начальник відділу виховної
та соціально-гуманітарної роботи полковник служби цивільного захисту Крещишин Василь Семенович.