Курсанти Університету розпочали навчальну практику

Курсанти  Університету  розпочали навчальну практику
Курсанти Університету розпочали навчальну практику
Після проходження ознайомчого періоду, що тривав протягом 2-х тижнів, курсанти 2-го року навчання розпочали заступлення на оперативні бойові чергування у навчальній пожежно-рятувальній частині на посаді пожежника-рятувальника та радіотелефоніста пункту зв’язку частини. Навчальний план та програма передбачає проходження 25-ти добових чергувань.
Під час ознайомчого періоду курсанти 2-5 року навчання приймали участь в ліквідації масштабних пожеж на торфовищах Львівської області, що стало підґрунтям для якісного подальшого практичного навчання.
Поряд із чергуваннями у навчальній пожежно-рятувальній частині курсанти випускного курсу розпочали стажування в 7-ми державних пожежно-рятувальних підрозділах  м.Львова на посаді начальника караулу. За словами начальника навчальної пожежно-рятувальної частини Василя Ковальчика, даний вид практики є вкрай важливим, необхідним та найбільш ефективним, оскільки він дає можливість майбутньому керівнику-рятувальнику прибувати першим до місця виклику, оцінювати ступінь ризику, навчитися в екстремальній ситуації передбачати можливу небезпеку для потерпілих осіб та самих рятувальників, аналізувати первинну оперативну обстановку і приймати необхідні управлінські рішення для першочергового рятування людей, гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інших пригод.
Протягом першого тижня чергувань курсантами було взято участь та надано дієву допомогу в ліквідації 11-ти пожеж у житловому секторі (квартири, підвали, покрівлі), 3-х дорожньо-транспортних подій з потерпілими особами, евакуації підлітка з ліфтової шахти недіючого будинку та запобігання здійснення самогубства людини похилого віку з вікна власної квартири.
Практичне навчання курсантів Університету з опануванням усіх необхідних знань, умінь та навичок є запорукою подальшого успішного виконання завдань за призначенням.