15 жовтня у Львові розпочався Всеукраїнський турнір з боротьби самбо на призи Михайла Юнака.
 Змагання проходять при підтримці Президента федерації самбо Львівщини, ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України Михайла Козяра.
 Відкриваючи змагання Михайло Козяр зазначив: «Символічно, що Чемпіонат присвячений нашим сьогоднішнім Героям, які боронять нашу землю від загарбника. Ми бачимо у цьому величезний переклик поколінь з минулим, бачимо те, що не розсварює і відчужує, а єднає і ріднить, не принижує, а підносить нашу спільну гідність. Поступаючись ворогові бойовим досвідом та якістю озброєння, українські військові вразили світ своєю мужністю, витривалістю. Донецький і Луганський аеропорти, Савур-могила, Лисичанськ і гора Карачун, Ілловайськ і Дебальцеве стали символом незламності Українського духу. Самбо не лише загартовує людину фізично, а й формує її характер, готує бути стійкими до майбутніх життєвих випробувань та труднощей. У сьогоднішній складний час приємно бачити Вас – молодих людей вмотивованих на заняття спортом, на досягнення поставленої мети. Я вам бажаю завжди бути переможцями на різних змаганнях, як спортивних так і життєвих».
 - Вітаю всіх на цьому святі, - звернувася Михайло Юнак, який свого часу здобув золоту медаль на першому в історії чемпіонаті світу 1973 року, заслужений майстер спорту й заслужений тренер. - Нехай ці змагання стануть для вас найкоротшим шляхом до національної збірної. Доведіть, що ви гідні представляти Україну на міжнародній арені.
 Відкриття змагань відбулося за участі оркестру та колективу художньої самодіяльності Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.