В Університеті відбулося урочисте відкриття ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних - героїв Чорнобиля

24 травня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося урочисте відкриття ХХХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних - героїв Чорнобиля. Участь у ювілейному заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Президент Федерації з пожежно-прикладного спорту України Григорій Рева, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, мер Львова Андрій Садовий, керівництво територіальних підрозділів ДСНС та профільних вищих навчальних закладів, ветерани пожежної охорони, рідні та близькі загиблих пожежних-героїв Чорнобиля, почесні гості міжнародних делегацій. Цьогоріч до гостинного міста Лева на Міжнародні змагання завітали 11 команд ( загалом 70 спортсменів), а саме: команди з Болгарії, Молдови, Туреччини, Естонії, а також 7 кращих команд з Волинської, Львівської областей, міста Києва, збірна команда України з пожежно-прикладного спорту, команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Національного університету цивільного захисту України, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ. Загалом, спортивне змагання триватиме три дні - з 24 по 26 травня. В програмі: підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета 4 по 100 метрів та бойове розгортання. Першого дня змагань спортсмени випробовували свої сили під час підйому по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі і в особистому заліку показали такі результати: I місце - заслужений майстер спорту Андрій Присяженко ( Україна, Львів); II місце – майстер спорту Роман Ломтакідзе (Львівська область); III місце – майстер спорту Сергій Негодюк (Волинська область). За підсумками першого дня, змагань у командному заліку попереду Збірна України, на 2-му місці – команда міста Києва, а далі команда Львівської області.