Професор Університету Кривачук Л.Ф. взяла участь у Міжнародній науковій конференції (Польща)

30–31 травня професор кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи, д. держ. упр., доц. Кривачук Л.Ф. взяла участь у III Міжнародній науковій конференції «Młodzież wspołeczeństwiepost-transformacyjnym: szanseizagrożenia» (Przemyśl, PaństwowaWyższaSzkołaWschodnioeuropejska,  PałacLubomirskich).
 Наукову раду конференції очолював відомий польський соціолог, директор Інституту соціології Ягелонського університету, drhab. prof.MarianNiezgoda. Членом наукової ради конференції була також Кривачук Л.Ф., виступила з доповіддю на тему:«DzieciispołeczeństwowewspółczesnejUkrainie: aktualnetrendy, szanseizagrożenia». У рамках робочих зустрічейбуло обговорено питання щодо участі представників нашого Університету у щорічних тижнях соціальної роботи в Ягелонському університеті (Краків).
 Учасниками конференції були науковці з Польщі (Ягелонський університет, Варшавський університет, Вроцлавський університет, Жешувський університет, Зеленогурський університетта ін.), України (Львіський державний університет безпеки життєдіяльності, Ужгородський національний університет), Угорщини (Університет Дебрецену).

Дата:

П'ятниця, 9 Червень, 2017 - 16:15