12 вересня відбулось засідання Вченої Ради Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Основними питаннями до розгляду були такі: підсумки вступної кампанії 2017 року і завдання щодо організації та прийому абітурієнтів до Університету на 2018-2019 навчальний рік, затвердження плану роботи Вченої ради Університету на І семестр 2017-2018 навчальний рік, а також затвердження кандидатур курсантів, які отримали за результатами сесії відмінні та добрі оцінки, для виплати підвищених посадових окладів. Проект рішення щодо кожного питання члени Вченої Ради доповнили важливими пунктами і прийняли його в цілому.