Відбувся успішний захист дисертаційної роботи Ігоря Коваля

Відбувся успішний захист дисертаційної роботи Ігоря Коваля
5 грудня відбулось засідання Спеціалізованої вченої ради К 35.874.03 на якому успішно захистив дисертаційну роботу Начальник сектору психологічного забезпечення капітан служби цивільного захисту Коваль Ігор Святославович. Темою його роботи було «Формування професійної готовності майбутніх рятувальників до діяльності в екстремальних умовах».
Загострення соціально-політичної ситуації в Україні, зростання темпів науково-технологічного прогресу, збільшення масштабів надзвичайних ситуацій різного характеру зумовлюють необхідність підвищення якості професійної підготовки майбутніх рятувальників у вищих навчальних закладах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, зокрема – формування їхньої професійної готовності до діяльності в екстремальних умовах.
Наприкінці засідання, шляхом таємного голосування, прийнято рішення про присвоєння Ігорю Святославович наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Дата:

Вівторок, 5 Грудень, 2017 - 15:00