«Твої права твій захист» : інформаційно-консультаційна сесія для студентів спеціальності «Соціальна робота»

«Твої права   твій захист» : інформаційно-консультаційна сесія для студентів спеціальності «Соціальна робота»
5 грудня 2017 р. в рамках Всеукраїнського просвітницького проекту «Я маю право» представники Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для студентів спеціальності «Соціальна робота» провели інформаційно-консультаційну сесію «Твої права – твій захист» (координатор – доц. В. Логвиненко).
Директор центру У. Стефак та фахівець М. Нікітіна-Базилевич зосередили увагу на наданні безоплатної правової допомоги як соціального проекту Міністерства юстиції України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав, а також зупинилися на практичних аспектах діяльності таких центрів. Центри безоплатної правової допомоги надають послуги інформування, консультування, роз’яснення з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру; допомогу в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Обговорено рамки подальшої співпраці кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи з Львівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо проведення циклу інформаційно-методичних семінарів стосовно надання соціально-правового захисту клієнтам соціальних служб, зокрема стосовно питань захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання насильству в сім’ї та торгівлі людьми, надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Подальша співпраця буде спрямована на формування у студентів професійної компетентності, практичних навичок у сфері соціальної роботи, наближення освітнього процесу до майбутньої професійної діяльності.

Дата:

Вівторок, 5 Грудень, 2017 - 17:30