У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася зустріч з представниками WWF в Україні на тему «Як захистити Карпатські ліси, мандруючи горами»

Експерти WWF розказали про діяльність організації в Україні та світі, і особливо увагу присвятили темі збереження лісів. Проект «Лісова варта» покликаний допомогти активній громадськості виявляти й протидіяти незаконним рубкам. Було детально обговорено: чому потрібно зупинити деградацію лісів та як у три простих кроки можна вплинути на збереження лісів в Українських Карпатах.

Дата:

Четвер, 7 Грудень, 2017 - 12:15