Віфлеємський Вогонь Миру в університетському храмі

Віфлеємський Вогонь Миру в університетському храмі

Сьогодні 22 грудня Пластуни Львова принесли до університетського храму Покрови Пресвятої Богородиці Вифлеємський Вогонь Миру.
Старшопластуни Миколишин Євген з куреня «Лісові чорти» та Ірина Сорока з куреня «Карпатські вовки» принесли до воріт навчального закладу лампадку із благословенним вогнем й передали настоятелю церкви Покрови Пресвятої Богородиці отцю Роману Великому. Кожен присутній мав змогу запалити свою свічку-офірку й помолитись.
Вогонь, що горить постійно у Віфлеємі, є спомином про прихід на землю Христа – нашого спасителя – котрий є втіленням Любові та Миру, визволенням від гріхів. Він дає людям сили, сподівання та надію на світле майбутнє.
Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту - Національної скаутської організації України.

Дата:

П'ятниця, 22 Грудень, 2017 - 10:00