Українська Англійська

ЛДУБЖД

ГОЛОВНІ НОВИНИ ЛЬВІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Львівський державний університет безпеки життєдіяльностіЛьвівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний заклад вищої освіти України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA).  
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, як навчальна та наукова установа, працює над пом’якшенням техногенного навантаження на довкілля та попередження надзвичайних ситуацій, здійснює підготовку фахівців у галузі безпеки людини. Саме тому випереджувальний характер освіти покладено в основу діяльності навчального закладу. 
Університет – це своєрідний навчальний науково-освітній центр, який забезпечує принципи ступеневої, безперервної освіти.
 

Новини університету

Всі новини
Представники ЛДУБЖД  взяли участь в V Міжнародній  науковій конференції у Вроцлаві
24 лютого представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Сергій Вовк, Оксана Станіславчук та Артур Ренкас взяли участь у V Міжнародній науковій конференції "Впровадження заходів забезпечення безпеки учасниківа релі
24.02.2020 14:24
Андрій Гаврилюк взяв участь у проведенні 1-го у Львові практичного тренінгу для водіїв
Гаврилюк Андрій взяв участь у проведенні 1-го у Львові практичного тренінгу для водіїв, який був організований ГО «Спілка автомобілістів Львівщини».
21.02.2020 17:30
Рідну Альма-матер покинуло 66 студентів-магістрів денної форми навчання
Сьогодні у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності закінчили навчання 66 студентів-магістрів денної форми навчання Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки, Навчально-наукового інституту цивільного з
21.02.2020 16:55
Представники Університету взяли участь в Міжнародній  науково-практичній конференції
Професор кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, д.т.н., професор, підполковник служби цивільного захисту Олег ЗАЧКО та докторант Університету, к.т.н., капітан служби цивільного захисту Дмитро...
21.02.2020 12:01
Збірна команда Університету з гирьового спорту взяла участь у Чемпіонаті ДСНС
19-20 лютого збірна команда Університету з гирьового спорту взяла участь у Чемпіонаті ДСНС в рамках "Спартакіади ДСНС України 2020", який відбувався на базі Національного Університету Цивільного Захисту у Харкові.
21.02.2020 10:56
В Університеті відбулась прем'єра документального фільму «Соловей співає. Доки голос має»
20 лютого у Культурно-просвітницькому центрі ЛДУ БЖД у рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови з ініціативи кафедри українознавства відбулась прем'єра документального фільму «Соловей співає.
20.02.2020 17:52

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету