Підвищення кваліфікації та спеціалізація начальницького складу ДСНС

Згідно  Наказу МВС України 26.05.2020 № 412  " Про затвердження Порядку підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб рядового і на чальницького складу служби цивільного захисту ", особи рядового і начальницького складу, які направляються на навчання, повинні прибути до навчального закладу напередодні дня початку занять у встановленій формі одягу та мати при собі:

• припис про направлення на навчання (додаток 2);
  • службове посвідчення встановленого зразка;
  • паспорт;
  • посвідчення про відрядження;
  • медичну довідку про стан здоров’я (форма 086-о);
  • посадову інструкцію або реферат-доповідь про свою діяльність за посадовою інструкцією (займаній посаді у територіальному підрозділі)
  • копію диплома про освіту;
  • речі особистої гігієни;
  • необхідне письмове приладдя;
  • особовому складу, який безпосередньо приймає участь в ліквідації НС - бойовий одяг пожежного та індивідуальну панорамну маску.