Підвищення кваліфікації та спеціалізація начальницького складу ДСНС

На виконання наказу ДСНС України №682 від 23 грудня 2020 «Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2021 році (у новій редакції наказу ДСНС №670 від 07.10.2021) та Протоколу № 38 від 08.10.2021 року позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій «Про ситуацію із захворюванням на гостру респіраторну хворобу СОVІD-19 та стан готовності закладів охорони здоров'я Львівської МТГ для госпіталізації пацієнтів хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену новою хвилею пандемії коронавірусу SARS-CoV-2», навчання з підвищення кваліфікації та спеціалізації буде за дистанційною формою, для реєстрації слухачів у віртуальному навчальному середовищі університету надавати інформацію на електронну адресу ipdo@i.ua Інституту післядипломної освіти:

Прізвище ім’я та по батькові слухача що скеровується на навчання Номер мобільного телефону Особиста електронна
поштова
скринька* слухача
(*на яку буде відправлено Логін та Пароль для реєстрації на дистанційні курси)
прибуття на навчання
відповідно
до План-графіку
на 2021 рік
(спеціалізація чи підвищення кваліфікації)

Для формування та надсилання посвідчень про закінчення проходження навчання слухачів:

-       витяг з наказу або розпорядження про направлення на навчання;
-       припис про направлення на навчання;
-       копію диплому про вищу освіту (без додатків).