З Днем Рятувальника

Шановні колеги, рятувальники !!!
На сучасному етапі розвитку суспільства, науки, появи нових високих технологій підвищується ризик виникнення масштабних катастроф, аварій, лих, все частіше тисячі людей стають жертвами природних або техногенних катастроф. Тому для забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії і існує професія «рятувальник».
Ця професія, одна з найнебезпечніших і однаіз найгуманніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей, при цілковитій самопожертві. Саме Рятувальники славляться своєю сміливістю, людяністю, добротою, турботою про інших людей. Саме Рятувальник готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу, за що Ви здобули повагу і шану людства.
Спасибі всім Рятувальникам за професіоналізм, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.
Висловлюю слова вдячності Вам, наші учителі, ветерани, за те що навчили, навчаєте і будете навчати, за формування у майбутніх рятувальників професійних навичок і вмінь.
У цей святковий день усім, хто присвятив своє життя професії Рятувальника, бажаю міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у Вашій сповненій тривог та небезпек службі, нових сил та натхнення у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян України!
З повагою начальник інституту Володимир Слободяник