Українська Англійська

ЛДУБЖД

Мистецькі самодіяльні гуртки

Загальна інформація: 

1.      Духовий оркестр
Диригент – майор служби цивільного захисту Богдан Кладько

Гордість нашого навчального закладу - духовий оркестр. Його чисельний колектив – бажаний гість та учасник усіх урочистостей, що проводяться в навчальному закладі і за його межами.
На запрошення мерії французького міста Тіонвіль духовий оркестр виступив на традиційному міжнародному фестивалі військових духових оркестрів „На чолі з музикою”.  В рамках цього турне музиканти відвідали Польщу, Німеччину, Люксембург, Францію і з великим успіхом презентували там свою концертну програму перед жителями великих міст та в підрозділах рятувальних служб.
У польському місті Томашів-Любельський відбувся ХХІ музичний фестиваль духових оркестрів добровільної пожежно-рятувальної служби Любельського воєводства Республіки Польща. У конкурсній програмі фестивалю взяли участь найкращі колективи Любельського воєводства Польщі; з успіхом там виступив і оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.

 
2.      Хоровий колектив «Гаудеамус»
Керівник  гуртка – Анастасія Щирба

Незмінним символом культурного життя Університету є хоровий колектив «Гаудеамус» Учасники хору знають «пісня – це прапор нації» (А. Мокренко) і тому роблять так багато для поширення нашої пісні.
Хорове мистецтво займає важливе місце в системі музичного виховання. Великі можливості вокально-хорового розвитку закладені у колективних формах роботи-хорах. Хоровий спів найбільш доступний, захопливий і творчий вид практичного музиціювання, який збагачує музичний світогляд курсантів та студентів розвиває художній смак, сприяє підвищенню культурного рівня, виховує дисциплінованість, почуття обов'язку і відповідальності за спільну, загальну справу.
Одним із чисельних осередків культурного життя Університету є хоровий колектив.
Чисельність гуртка перевищує 30 осіб з-поміж курсантів, студентів та працівників Університету. Під керівництвом Анастасії Щирби, хоровий колектив неодноразово виступав на урочистих заходах в Університеті та за його межами.


3. Гурток вокально-інструментального ансамблю
Керівник гуртка – Наталія Гураль.
Вокально-інструментальний ансамбль «Полум'яні серця» створено у 1976 році. За цей час, в ансамблі свою майстерність відточили більше сотні учасників. Свої творчі зусилля колектив спрямовує на розвиток і пропаганду музичного мистецтва. Одним із важливих напрямків діяльності незмінно залишається музично-естетичне виховання курсантів та студентів. Їхній спів, професійне виконання народної та естрадної музики завжди є окрасою концертів у нашому Університеті та далеко за його межами. Адже, вокально-інструментальний ансамбль «Полум'яні серця» - є багаторазовим лауреатом великої кількості конкурсів та фестивалів.
Цього року естафету керівництва над вокально-інструментальним ансамблем взяла випускниця Музичної академії Миколи Лисенка і результат її роботи вже можна було сьогодні, оскільки незміною естетичною складовою будь якого заходу є досконале виконання музично-вокальних композицій у виконанні Студії вокального мистецтва Університету.
 

4. Гурток КВН «Гасимо цілодобово»
Керівник гуртка – капітан служби цивільного захисту Олег Максютинський
Гурток КВН «Гасимо цілодобово»
Керівник гуртка – капітан служби цивільного захисту Олег Максютинський
Невід’ємною частиною нашого життя є гумор, а безпосередньою його складовою є команда КВН Університету «Гасимо цілодобово». Під багатогранністю софітів, ми отримуємо яскравий, феєричний букет якісного гумору у виконанні ентузіастів гумору, фанатів своєї справи, неодноразовими чемпіонами та призерами різноманітних ліг Західної України команду КВН «Гасимо цілодобово».
Їхня титанічно-гуморестична праця здатна викликати посмішку у найвибагливішого глядача. Що неодноразово траплялася на виступах команди. Повсякденне життя дає наснагу до підкреслення найкращих моментів, які в подальшому лягають у мініатюри, репризи та різноманітні комічні форми жартів.
«Багаж знань» команди свідчить про неабияке бажання зробити світ кращим, адже сміх породжує життя.
 
Команда є неодноразовим призером Студентської ліги КВН м.Львова
Фіналістами телевізійної ліги КВН м. Хмельницького
Учасниками Закарпатської Ліги сміху
Та срібними призерами кубку ДСНС 2019 року
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету