Українська Англійська

ЛДУБЖД

Мистецькі самодіяльні гуртки

Загальна інформація: 

1.      Духовий оркестр
Диригент – майор служби цив. захисту Богдан Кладько
Гордість нашого навчального закладу - духовий оркестр. Його чисельний колектив – бажаний гість та учасник усіх урочистостей, що проводяться в навчальному закладі і за його межами.
На запрошення мерії французького міста Тіонвіль духовий оркестр виступив на традиційному міжнародному фестивалі військових духових оркестрів „На чолі з музикою”.  В рамках цього турне музиканти відвідали Польщу, Німеччину, Люксембург, Францію і з великим успіхом презентували там свою концертну програму перед жителями великих міст та в підрозділах рятувальних служб.
У польському місті Томашів-Любельський відбувся ХХІ музичний фестиваль духових оркестрів добровільної пожежно-рятувальної служби Любельського воєводства Республіки Польща. У конкурсній програмі фестивалю взяли участь найкращі колективи Любельського воєводства Польщі; з успіхом там виступив і оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності ДСНС України.

 
2.      Хоровий колектив «Гаудеамус»
Незмінним символом культурного життя Університету є хоровий колектив «Гаудеамус»  Учасники хору знають «пісня – це прапор нації» (А. Мокренко) і тому роблять так багато для поширення нашої пісні. Нещодавно у скарбничку своїх напрацювань він долучив і  творче турне країнами Європи. Протягом двох тижнів наші хористи виступили в Будапешті, Венеції, Римі. В німецькому місті Фрайбург хор взяв участь у Міжнародному пісенному фестивалі в рамках VI Міжнародного з’їзду міст-побратимів Фрайбурга.
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету