Українська Англійська

ЛДУБЖД

Культурно-масові заходи інституту

Культурно-масові заходи інституту
Культурно-масові заходи інституту

 

Цих вихідних на інституті відбулась низка культурно-масових заходів, а саме :

15.01.2017 року курсанти 4-го курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки разом із заступником начальнака курсу Олексієнком М.Ю. відвідали ТЦ "Forum Lviv", де в кінотеатрі "Планетакіно" переглянули комедійно-музикальний мюзикл "Ла ла ленд"
Музична мелодрама «Ла-ла ленд» – нове дітище Дем'єна Шазелла («Одержимість»). Знову Шазелл сам написав сценарій і зайняв режисерське крісло. Зйомки проходили в Лос-Анджелесі в кінці літа 2015 року. Оскільки виконавці головних ролей Райан Гослінг і Емма Стоун не мають досвіду роботи на Бродвеї, сцени з піснями і танцями знімалися з безліччю дублів. Прем'єра відбулася в рамках Венеціанського кінофестивалю. Фільм зібрав солідну кількість нагород, перемагаючи майже у всіх номінаціях, на які його було висунуто.

 

14.01.2017 року курсанти першого курсу разом з командиром навчального взводу лейтенантом служби цивільного захисту Лукашевичем Д.В. відвідали Різдвяний Ярмарок.

 

15 січня курсанти першого курсу разом з заступником начальника курсу з виховної та соціально-психологічної роботи капітаном служби цивільного захисту Василишином Я.І. відвідали галерею сучасного сакрального мистецтва, в якій представлено вистаку "Різдво в Iconart".

 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету