Українська Англійська

Нові навчальні посібники

Нові навчальні посібники
Нові навчальні посібники

В Університеті вийшли нові навчальні посібники
Працівники НН інституту психології та соціального захисту видали нові навчальні посібники, а саме:

Балябас, Володимир Дмитрович.
Пожежно-рятувальна служба в Україні: становлення та розвиток (1991 – 2011 рр.): монографія / Балябас В.Д. – Львів : ЛДУ БЖД, 2016. – 204 с. ; рис., табл.

В монографії охоплено розвиток пожежно-рятувальної служби в Україні в період з 1991 р., від часу проголошення незалежності України, до 2011 р., коли завершило-я реформування системи МНС і пожежно-рятувальні підрозділи перейшли до складу єдиної аварійно-рятувальної служби країни.
Матеріали, результати, методологія та методика дослідження можуть бути використані для подальшого компаративного вивчення проблеми забезпечення пожежної безпеки України. Почасти набутий історичний досвід можна враховувати сьогодні передусім у системі організації аварійно-рятувальної служби на центральному та місцевому рівнях. Результати дослідження стануть у пригоді в навчальному процесі, вони будуть корисними при підготовці спеціальних і узагальнюючих робіт та навчальних посібників з історії пожежної справи.

Коваль І.С.
Тренінг психологічної готовності майбутніх рятувальників до діяльності в екстремальних умовах: Практичний посібник для психологів Державної служби України з надзвичайних ситуацій при роботі з рятувальниками / автор І.С. Коваль – Л.: ЛДУ БЖД, 2016. – 160 с.

У практичному посібнику представлені концепція і методика формування психологічної готовності майбутніх рятувальників до діяльності в екстремальних умовах. Творче використання цієї методики в процесі професійної підготовки сприятиме не тільки створенню психологічних умов для підвищення психологічної готовності, а й формуванню готовності до ризику, цілеспрямованості, впевненості, відповідальності, стресостійкості та підвищенню толерантності до невдач та невизначеності.
Посібник має значущість для практичних психологів, соціальних педагогів, педагогічних працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, курсантів, а також усіх, хто прагне стати психологічно готовим працівником в ситуаціях ризику.

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету