Українська Англійська

ЛДУБЖД

Рада курсантського та студентського самоврядування Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту

 

Рада Курсантського та Студентського Самоврядування нашого інституту – це самостійна громадська діяльність студентів та курсантів, яка здійснюється ними у відповідності до мети і завдань, що стоять перед студентсько-курсантським колективом.

У своїй діяльності студентська Рада керується чинним законодавством, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Статутом Університету та Положенням про Раду курсантського та студентського самоврядування ЛДУБЖД. 

У своїй практичній діяльності Рада користується підтримкою дирекції. Усі найважливіші питання організації навчання, побуту, дозвілля погоджується з адміністрацією.

 

До складу ради інституту входить:
- Голова РКтаСС Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту:
Боднар Олена (СР-22)
- Заступник голови РКтаСС Інституту:
Недбала Віта (ПС-21)
- Секретар РКтаСС Інституту:
Царьова Анастасія (СР-22)
- Голова першого курсу РКтаСС Інституту:
Костишин Аліна (АП-12)
- Голова другого курсу РКтаСС Інституту:
Струсінська Соломія (АП-11)
- Голова третього курсу РКтаСС Інституту:
Матвіїв Ірина (ПС-32)
- Голова четвертого курсу РКтаСС Інституту:
Мельник Вікторія (ПС-41)
- Голова п'ятого - шостого курсу РКтаСС Інституту:
Мостіпан Вікторія (СР-51м)
 Основна мета РК та СС забезпечити оптимальні умови навчання і соціального захисту студентів та курсантів. Зростання у студентської молоді активності та відповідальності за доручену справу. Допомога студентам у здобутті освіти, виявленні і реалізації творчих здібностей, формуванні моральних якостей, перетворення молодої людини у високо професійного спеціаліста, інтелігента та патріота.

     Курсанти і студенти ради самоврядування працюють над організацією та проведенням різнолманітних вечорів, концертів для курсантів і студентів та працівників Інституту та університету. Організовувались концерти до дня народження Лесі Українки, Тараса Григоровича Шевченка, до Дня Збройних Сил України та інше.


 
     Також проводяяться різні зустрічі в дитячих будинка.Студеннти і курсантипрацюють з дітьми-сиротами та дітьми, які залишились без батьківської опіки, надаючи їм соціально-психологічну та соціально-педагогічну допомогу. науково-педагогічний склад, студенти і курсанти здійснюють консультування дітей, що залишились без батьківської опіки, проводять соціально-педагогічні тренінги для дітей, проводять різні розважальні заходи.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету