Мистецькі самодіяльні гуртки1

Загальна інформація:

Духовий оркестр

Диригент – майор служби цивільного захисту Богдан Кладько

Духовий оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності – це творчий колектив, який від часу свого заснування сприяє естетичному вихованню молоді, а також покликаний підвищувати імідж навчального закладу.

Нині до складу оркестру входять як професійні музиканти, так і курсанти й студенти, які бажають навчитися чи вдосконалювати свій рівень гри на духових музичних інструментах.

Оркестр є активним учасником урочистих і культурно-мистецьких заходів в університеті та за його межами. Зокрема, бере участь у супроводі урочистих заходів державного рівня, його музиканти виступають під час святкових заходів і концертів у Львові.

Колектив оркестру університету неодноразово брав участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях духової музики. В рамках турне музиканти також презентували свою концертну програму на площах і вулицях європейських міст та у підрозділах рятувальних служб Польщі, Німеччини, Франції, Люксембургу.

В репертуарі оркестру твори українських і зарубіжних композиторів, інструментальна музика, народні пісні, військові марші та власні аранжування популярних композицій.

Оркестр є лауреатом конкурсів і фестивалів оркестрів серед навчальних закладів ДСНС України, лауреатом міських та обласних конкурсів, міжнародного фестивалю «Musiques en tête».

Хоровий колектив «Гаудеамус»
Керівник  гуртка – Анастасія Щирба

Незмінним символом культурного життя Університету є хоровий колектив «Гаудеамус» Учасники хору знають «пісня – це прапор нації» (А. Мокренко) і тому роблять так багато для поширення нашої пісні.
Хорове мистецтво займає важливе місце в системі музичного виховання. Великі можливості вокально-хорового розвитку закладені у колективних формах роботи-хорах. Хоровий спів найбільш доступний, захопливий і творчий вид практичного музиціювання, який збагачує музичний світогляд курсантів та студентів розвиває художній смак, сприяє підвищенню культурного рівня, виховує дисциплінованість, почуття обов'язку і відповідальності за спільну, загальну справу.
Одним із чисельних осередків культурного життя Університету є хоровий колектив.
Чисельність гуртка перевищує 30 осіб з-поміж курсантів, студентів та працівників Університету. Під керівництвом Анастасії Щирби, хоровий колектив неодноразово виступав на урочистих заходах в Університеті та за його межами.

Гурток вокально-інструментального ансамблю
Керівник гуртка – Наталія Гураль.
Вокально-інструментальний ансамбль «Полум'яні серця» створено у 1976 році. За цей час, в ансамблі свою майстерність відточили більше сотні учасників. Свої творчі зусилля колектив спрямовує на розвиток і пропаганду музичного мистецтва. Одним із важливих напрямків діяльності незмінно залишається музично-естетичне виховання курсантів та студентів. Їхній спів, професійне виконання народної та естрадної музики завжди є окрасою концертів у нашому Університеті та далеко за його межами. Адже, вокально-інструментальний ансамбль «Полум'яні серця» - є багаторазовим лауреатом великої кількості конкурсів та фестивалів.
Цього року естафету керівництва над вокально-інструментальним ансамблем взяла випускниця Музичної академії Миколи Лисенка.

Гурток КВН «Гасимо цілодобово»
Керівник гуртка – капітан служби цивільного захисту Олег Максютинський
Невід’ємною частиною нашого життя є гумор, а безпосередньою його складовою є команда КВН Університету «Гасимо цілодобово». Під багатогранністю софітів, ми отримуємо яскравий, феєричний букет якісного гумору у виконанні ентузіастів гумору, фанатів своєї справи, неодноразовими чемпіонами та призерами різноманітних ліг Західної України команду КВН «Гасимо цілодобово».
Їхня титанічно-гуморестична праця здатна викликати посмішку у найвибагливішого глядача. Що неодноразово траплялася на виступах команди. Повсякденне життя дає наснагу до підкреслення найкращих моментів, які в подальшому лягають у мініатюри, репризи та різноманітні комічні форми жартів.
«Багаж знань» команди свідчить про неабияке бажання зробити світ кращим, адже сміх породжує життя.
Команда є неодноразовим призером Студентської ліги КВН м.Львова
Фіналістами телевізійної ліги КВН м. Хмельницького