Привітання в.о. ректора Університету Романа Ратушного з Днем Конституції

Привітання в.о. ректора Університету Романа Ратушного з Днем Конституції
Шановна університетська спільното!
Від імені Вченої Ради та ректорату вітаю вас з визначним національним святом – Днем Конституції України!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення й на світовий досвід, ухвалила Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною та дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині.
Зичу нам усім успіхів і плідної праці на благо українського народу. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової Держави.
Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

В.о. ректора Роман Ратушний