Продовження співпраці в рамках міжнародного проекту «EU-CHEM-REACT 2»

Продовження співпраці в рамках міжнародного проекту «EU-CHEM-REACT 2»
1-2 липня в м. Варшава, (Республіка Польща) на базі Університету Вістула відбувся черговий етап міжнародного проекту «EU-CHEM-REACT 2» щодо підготовки лідерів та учасників команд-експертів із організації та проведення командно-штабних навчань.
Участь у заході взяла делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, яку очолив проректор Університету Дмитро Чалий. Спільно с представниками з Білорусі, Литви та Польщі були обговорені ключові питання із методології проведення командно-штабних навчань, організаційні структури та можливості партнерів проекту, що використовуватимуться при підготовці та плануванні проведення наступних етапів проекту на базі Університету цивільного захисту Республіки Білорусь та Генерального Інспекторату надзвичайних ситуацій Республіки Молдова.