Делегація ЛДУБЖД на Командно-штабних навчаннях у Республіці Білорусь

Делегація ЛДУБЖД на Командно-штабних навчаннях у Республіці Білорусь
Делегація Львівського державного університету безпеки життєдіяльності з 10 осіб на чолі з ректором професором Мирославом Ковалем бере участь в Міжнародних командно-штабних навчаннях (КШН), які відбуваються у Державному університеті цивільного захисту МНС Республіки Білорусь. Навчання проводяться в рамках Європейського проєкту EU-CHEM-REACT 2, який фінансує Європейська комісія за участі п’яти країн: Польщі, Чехії, Литви, України та Білорусі. Завтра навчання продовжаться у Міжнародному центрі рятувальників, де будуть продемонстровані рівень підготовки білоруських команд та співпраця з міжнародними волонтерами. Основне завдання КШН - показати готовність до національної та міжнародної реакції на техногенні, природні, хімічні та екологічні катастрофи, активізація Механізму Цивільного Захисту Європейського Союзу та підтримка міжнародних партнерів, зокрема ООН, Організації із заборони хімічної зброї та ОБСЄ.