Опубликовано на Львівський державний університет безпеки життєдіяльності (https://ldubgd.edu.ua)

Главная > Чергові наукові здобутки майбутніх «лікарів людських душ»

Чергові наукові здобутки майбутніх «лікарів людських душ» [1]
Чергові наукові здобутки майбутніх «лікарів людських душ»
Студенти Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту взяли участь у конкурсі наукових робіт та здобули ІІ місце.
За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта», що відбувався у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М.Коцюбинського, студенти Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Вороніна Ірина Борисівна та Баб Анастасія Вікторівна (спеціальність 053 "Психологія") під керівництвом доктора педагогічних наук Руденко Лариси Анатоліївни здобули ІІ місце з дослідженням на тему: «Виховання психологічної стійкості у молодших школярів як фактор безпеки життєдіяльності». В цій роботі теоретично обґрунтувались та експериментально перевірялись педагогічні умови виховання психологічної стійкості молодших школярів.
16/04/2020 - 10:57
 

Твіт !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs"); [2]

© 2012-2025 ЛДУ БЖД
Розроблено в студії BissData

Источник (получено 07/12/2025 - 08:33): https://ldubgd.edu.ua/node/4412

Ссылки:
[1] https://ldubgd.edu.ua/sites/default/files/field/image/img_5706.jpg
[2] https://twitter.com/share