Українська Англійська

ЛДУБЖД

Вище професійне училище ЛДУ БЖД

Історія Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту розпочалась у 1972 році зі створення Вінницької республіканської школи – навчального загону з підготовки молодшого та середнього начальницького складу професійної пожежної охорони.

З 1980 по 1991 рік в училищі проводяться навчальні збори військовозобов’язаних запасу, початкова підготовка командирів відділень, бійців воєнізованої пожежної охорони, підвищення кваліфікації начальницького складу професійної пожежної охорони України та Молдови, підготовка спеціалістів пожежної справи за 11-місячною програмою з подальшим присвоєнням спеціального звання середнього начальницького складу.

У період з 1991 року, коли в Україні розпочався процес формування молодої самостійної держави, нова економічна та соціальна політика в першу чергу торкнулась державних служб. У зв’язку з інтенсивною воєнізацією пожежних частин на училище значно збільшилося навантаження з підготовки кваліфікованих працівників. Постійно вдосконалюються форми та методи навчання, ведеться робота з покращання навчально-матеріальної бази.

Відповідно до Указу Президента України «Про заходи щодо вдосконалення державного управління у сфері пожежної безпеки, захисту населення і території від надзвичайних ситуацій» та у зв’язку із реорганізацією структури Державної пожежної охорони в лютому 2003 року училище підпорядковується Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій.

У 2004 році в училищі вперше проведено навчання військовослужбовців строкової служби та офіцерів військ Цивільної оборони України, які призначені на посади середнього та старшого начальницького складу МНС України.

У січні 2005 року, враховуючи велику потребу в підготовці кваліфікованих фахівців для підрозділів Оперативно-рятувальної служби та на виконання нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України, училище реорганізовано у Вінницьке вище професійне училище цивільного захисту. Зміна статусу навчального закладу та його перехід на 3-й атестаційний рівень уже сьогодні дозволяє готувати для системи МНС України складні та інтегровані робітничі професії.

У навчальному закладі щороку проходять підготовку близько 1500 чоловік.

Основним підрозділом в училищі є навчально-методичний відділ, який включає у себе чотири цикли та циклові комісії.

Для організації та проведення навчально-виховного процесу  створена необхідна матеріальна база, в яку входять: навчальний корпус iз  28 навчальними кабінетами, 3 лабораторіями та лекційним залом, що обладнані необхідними технічними засобами  навчання й дидактичними  матеріалами,  гуртожиток  на 400 чол., 4-поверхова   навчальна  пожежно-рятувальна  частина на 6 виїздiв,   4-поверхова навчальна пожежна башта з теплодимокамерою, стадiон, спортивний майданчик, стройовий плац, вогнева смуга психологічної підготовки. Для навчання рятувальників  виготовлені та встановлені тренувальні макети і пристрої з відпрацювання дій щодо розтину елементів будівельних конструкцій та рятування потерпілих при ДТП і з підземних технологічних комунікацій.

В училищі створені необхідні умови для підвищення фізичної підготовки постійного та змінного складу. Для цього тут працюють сучасний критий спортивний комплекс на чотири доріжки з навчальною баштою для занять зі спеціальної фізичної підготовки, гімнастичний комплекс і майданчик для гри у волейбол та міні-футбол. До послуг слухачів - спортивний та тренажерний зали, діє релаксаційно-оздоровчий комплекс.

У навчальному закладі працює бібліотека з читальним залом. Фонд навчальної і навчально-методичної літератури складає понад 12 тисяч примірників.

Для підготовки методичної документації, навчально-методичних посібників, рекомендацій, вивчення та впровадження в навчально-виховний процес новітніх технологій професійно-технічних навчальних закладів системи МНС України створено навчально-методичний сектор.

За час свого існування училище здобуло заслужений авторитет: в його стінах підготовлено більше 35 тисяч працівників з двадцяти категорій (спеціальностей).

Положення про Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності

НАВЧАННЯ

Вище професійне училище ЛДУ БЖД

Контактна інформація:

Помічник ректора:
(032) 233-40-41
Прес-центр:
(032) 233-40-41
Відділ адміністрування та електронного документообігу:
(032) 233-00-88
Навчально-методичний центр:
(032) 233-14-77
Відділ роботи з персоналом:
(032) 233-15-02
Відділ організації служби:
(032) 233-32-40
Відділ матеріально-технічного забезпечення:
(032) 233-21-52
Відділ економіки і фінансів:
(032) 233-15-11
Відділ організації науково-дослідної діяльності:
(032) 233-24-79
Черговий по університету:
(032) 233-32-40
+380 (67) 676 17 19
Ліцей цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця):
(0432) 61-15-68

 

Наша електронна пошта:

[email protected]
 

Пошта Університету
            [email protected]

Пошта Ректора Університету:
            [email protected]
 

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
тел. (032) 233-15-02